Dnes je:  sobota  25.06.2016   Zákazník: nepřihlášen Košík:  0 položek  za  0 Kč

Úsporné žárovky a LED žárovky

LED žárovky představují v současnosti nejmodernější a nejúspornější zdroje světla. Úsporné žárovky mají oproti běžným žárovkám až 10x nižší spotřebu elektrické energie a jejich výhodou je velmi dlouhá životnost. Úsporné žárovky a LED žárovky jsou moderní technologie budoucnosti.

  • LED přímé žárovky.
  • LED úsporné žárovky.
  • LED nástěnné žárovky.
  • LED reflektorové žárovky.

LED úsporné žárovky

Úsporné žárovky LED jsou výbornou náhradou za klasické nebo zářivkové žárovky. LED žárovky jsou určeny jako úsporné osvětlení pro jakékoliv prostory jako kanceláře, domácnosti, chodby, kanceláře, školy, lékařská zařízení apod. LED žárovky oceníte zejména v interiérech, kde je vyžadováno celodenní svícení. Zvláště tehdy docílíte značného snížení spotřeby energií, kdy úspora činí až 80% v porovnání s běžnou žárovkou. Použití LED žárovek je naprosto bezproblémové (snadná výměna za konveční světelné zdroje):

Výhody LED žárovek:

  • běžné závity E27, E14, B22d,
  • čistá barva světla, žádné stíny,
  • nízká spotřeba, příkon již od 3W,
  • bezpečné a pohodlné použití LED žárovek,
  • vysoká tepelná vodivost, nízká světelná ztráta,

Úsporné LED žárovky se vyrábějí v různých barvách světla: teplá bílá úsporná žárovka (2700K), studená bílá úsporná žárovka (4000K), denní bílá úsporná žárovka (6500K).

LED reflektorové žárovky

Reflektorové led žárovky představují druh světelného zdroje, který svítí v určitém úhlu. Používají se pro nasvícení určité plochy nebo předmětu. Klasické reflektorové žárovky (s vláknem) se přehřívají a přenášejí teplotu i na nasvícenou plochu. Tento problém úspěšně řeší úsporné LED reflektorové žárovky. Jsou vhodné pro interiéry i exteriéry, například pro nasvícení obchodů, muzejních exponátů, pro výstavy, parky, zahrady apod.

Poznejte novou generaci úsporného LED osvětlení. Uspořte elektrickou energii, buďte šetrní k životnímu prostředí. Nahraďte klasickou žárovku nebo zářivku za LED světla od LED obchod Brno. Prodáváme také LED světla, osvětlení a zajištujeme dodávky veřejného LED osvětlení. V případě potřeby nás kontaktujte!

V akci
Příkon LED 4W
Vaše cena193 Kč bez DPH / ks
detaily
Příkon LED 5W  
Vaše cena255 Kč bez DPH / ks
detaily
V akci
Příkon LED 7W
Vaše cena244 Kč bez DPH / ks
detaily
V akci
Příkon LED 3W
Vaše cena307 Kč bez DPH / ks
detaily
V akci
Příkon LED 3W
Vaše cena307 Kč bez DPH / ks
detaily
Příkon LED 9W
Vaše cena899 Kč bez DPH / ks
detaily
Poslední aktualizace: 22.10.2015
Provoz zajišťuje: iStudio | SEO
Kvalitní a cenově dostupné ubytování Brno? Dle hodnocení hostů a klientů brněnských hotelů poskytujeA-Sport Hotel Brno jedno z nejlepších ubytování v Brně!